Деокуповані території Харківщини допомагає розміновувати машина механізованого розмінування MV-10

Спецтехніку надав Фонд Говарда Баффета.

На звільненій деокупованій території Харківщини щодня працює 34 піротехнічні розрахунки зведеного загону ДСНС. Вони крок за кроком звільняють забруднені ворожими вибухонебезпечними предметами поля і лінії електропередачі. Аби пришвидшити цей процес та захистити особовий склад, Фондом Говарда Баффета були придбані спеціальні машини механізованого розмінування.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

baf2

Одна з таких машин, а саме MV-10, наразі працює в Ізюмському районі Харківщини. Вона значно полегшує роботу піротехніків, бо здатна очищувати мінні поля різних типів: з протипіхотними і протитанковими мінами, а також знищує боєприпаси, що не розірвалися. Операторами цієї машини є сапери Миколаївського гарнізону ДСНС. Вони дуже задоволені продуктивністю і якістю її роботи.

baf3

baf4

Це найпотужніша система у своїй категорії. В основі комплексу - ланцюговий інструмент, під дією якого спрацьовують протипіхотні та протитанкові міни. Також машина має культиватор, який виконує вторинну обробку та підтримує постійну глибину рихлення. Серед додаткового обладнання є роликовий, лезовий та збиральний блоки. MV-10 експлуатується одним оператором за допомогою пульта дистанційного керування. Максимальна глибина очищення ґрунту – 60 см.

baf5

Використання машини механізованого розмінування на ділянках ЛЕП дає можливість енергетикам приступити до відновлення мережі, аби люди, які вже більше року не мають електрики, скоріше її отримали.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.