Лише частині внутрішніх переселенців субсидію продовжать автоматично

Автоматично призначать допомогу на оплату житлово-комунальних послуг лише ВПО, які отримують її за адресою реєстрації.

Більшості українців, які отримували субсидію в опалювальному сезоні, на неопалювальний її призначать автоматично. Проте це стосується не всіх внутрішньо переміщених осіб.

Як нагадують у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, автоматично призначать допомогу на оплату житлово-комунальних послуг лише ВПО, які отримують її за адресою реєстрації.

В іншому разі переселенцям потрібно звернутися до Пенсійного фонду, ЦНАПу чи уповноважених органів міських, селищних і сільських рад, і подати заяву на призначення субсидії з декларацією про доходи. Подати заяву також можна онлайн через вебпортал електронних послуг ПФУмобільний застосунок Пенсійного фонду, а також портал «Дія».

Джерело: "Соціальна справа"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.