Бійці ЗСУ за тиждень збили 34 дрони «Ланцет»

Наші захисники знаходять все більш ефективні засоби протидії російським дронам-камікадзе.

Протягом 31 липня – 6 серпня 2023 року військовослужбовці ЗСУ знищили зокрема 13 дозвукових крилатих ракет типів Х-101/Х-555, 17 ракет "Калибр", 68 дронів-камікадзе типів Shahed-131/Shahed-136 та 34 дрони-камікадзе типу "Ланцет". Про це під час брифінгу заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр, сповіщає Military Media Center.

В цьому повідомленні особливу увагу привертає момент про те, що наші захисники змогли лише за тиждень збити одразу стільки "Ланцетів", досі настільки високі показники не заявлялись. Це свою чергу демонструє, що наші військові знаходять все більш ефективні засоби протидії російським дронам-камікадзе, що є суттєвою проблемою для ЗСУ на полі бою.

Водночас, на початку липня 2023 року заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов вперше розповів, скільки саме дронів-камікадзе типу "Ланцет" змогла виготовити РФ за весь повномасштабної війни проти України – як виявилось, загалом 850 одиниць, із яких на той момент в розпорядженні російських окупантів лишалось всього 50 одиниць.

ftp8

Готові до складання елементи дронів "Ланцет" на стелажах, липень 2023 року, стоп-кадр з пропагандистського відео

В тому ж липні 2023 року російські пропагандисти опублікували відео, яке б мало продемонструвати масштаби виробництва безпілотників типу "Ланцет". Але по факту росіяни хіба що розкрили слабке місце свого "Ланцета", що суттєво впливає на ефективність цієї зброї на полі бою. А більш детальний аналіз відео показав, що росіяни роблять "Ланцет" взагалі на верстатах з Японії та Південної Кореї.

Джерело: DEFENSE EXPRESS

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.