У Міноборони заявили про небезпеку розголошення втрат під час війни

Інформацію про кількість загиблих і поранених ворог може використати для прорахунку ймовірних подальших дій проти України.

Інформація про втрати ЗСУ під час війни з Росією є державною таємницею і розголошувати ці дані небезпечно. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в Telegram у суботу, 19 серпня.

"Під час воєнного стану ця інформація становить державну таємницю. Не тому що хтось щось хоче приховати, а тому що це вимога військових", – написала вона.

За словами Маляр, інформацію про кількість загиблих і поранених ворог може використати для прорахунку ймовірних подальших дій проти України.

"Йдеться не лише про загальну кількість втрат убитими та пораненими, але й про кількість втрат конкретних підрозділів та напрямків. Особливо під час боїв. Якщо у ворога буде така інформація, вони почнуть розуміти деякі наші наступні кроки", – пояснила вона.

Маляр підкреслила, що доступ до інформації про втрати має дуже обмежене коло осіб, які попереджені про кримінальну відповідальність за розголошення.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.