З початку великої війни в Україні загинуло понад 500 дітей

Найстрашніші втрати - у Маріуполі.

Росіяни з початку війни вбили в Україні вже 503 дитини, ще 1115 дітей отримали поранення. Про це повідомив Офіс генпрокурора, оприлюднивши дані станом на ранок 20 серпня.

Зазначається, що дані не є остаточними. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово захоплених та звільнених територіях.

Найбільше дітей постраждало у Донецькій області - 485, Харківській - 299, Київській - 129, Херсонській - 121, Запорізькій - 99, Миколаївській - 97, Дніпропетровській - 95, Чернігівській - 71, Луганській області - 67.

Найбільш жахає статистика з Маріуполя, де російські окупанти вбили щонайменше 147 дітей. Про це у суботу, 19 серпня, йдеться у повідомленні в Telegram-каналі міськради.

"Завдяки Маріупольському спротиву вдалося отримати список вбитих дітей в Донецькій області за 2022 рік. Маріупольські діточки пройшли через реєстрацію в моргах на тимчасово окупованих: Маріуполь, Мангуш та Новоазовськ. Дані, що підтверджують окупанти - 101 маріупольська дитина, що загинула саме в Маріуполі під час безжального бомбардування міста з боку російських загарбників", - заявили в міськраді. 

Зазначається, зі 101 зареєстрованої вбитої дитини можна опізнати тіла 87.

"Отримані дані дозволили нам верифікувати кількість дітей, які загинули під час облоги Маріуполя. Страшна цифра - 147 діточок. Нажаль, розуміємо, що це число може бути більшим", - зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Міськрада оприлюднила частину цих документів з дотриманням умов закону Про захист персональних даних.

"Але особливо чутливим не рекомендуємо їх читати. За кожним пунктом - жахлива людська трагедія. Деяким з цього списку не було і року, - додав Бойченко. - Ніколи не пробачимо. Як і не заспокоїмось поки кожен російський воєнний злочинець не понесе покарання за те зло, яке вони принесли на нашу землю".

d2

d3

d4

Бойченко наголосив, що кожен воєнний злочинець має отримати справедливе покарання. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.