Буданов: «Операція з розриву сухопутного сполучення між РФ і Кримом може бути проведена до настання зими»

Російські ресурси вичерпуються, і скоро настане час розплати.

Зараз росія, а не Україна, має підстави для занепокоєння. Її перша оборонна лінія на дуже важливій південній осі в Запоріжжі вже місцями прорвана, а це означає, що операція з розриву сухопутного сполучення між РФ і Кримом ще може бути проведена до настання зими. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв'ю виданню The Economist.

"Всупереч тому, що декларує Російська Федерація, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву", - каже генерал. За його словами, 25-та загальновійськова армія росії, яка зараз передчасно розгорнута на східному фронті в районі Лиману і Куп'янська, має лише 80% особового складу і 55% техніки від передбачуваної чисельності.

На тлі повідомлень про те, що росія готова посилити свою мобілізаційну кампанію, генерал-лейтенант Буданов каже, що чисельність особового складу - це єдина очевидна перевага, яку росія все ще зберігає над Україною: "Людські ресурси в Росії, умовно кажучи, необмежені. Якість низька, але кількість достатня".

Що стосується інших складових військових зусиль, то російські ресурси вичерпуються, і скоро настане час розплати, вважає Буданов.

За словами керівника української розвідки, він працює над обмеженою позицією стримування і відплати, щоб протистояти очікуваній зимовій кампанії ракетних ударів і ударів безпілотників по об'єктах інфраструктури: "Нехай вони починають. Вони також отримають відповідь".

Але він не очікує, що його ворог коли-небудь здасться за власним бажанням. Війна була константою для росії протягом усієї її історії, каже Буданов. Не може бути жодних дискусій про припинення вогню чи мир без того, щоб українські військові не встановили свої власні факти на місцях.

"Ми розуміємо, що не закінчимо війну парадом перемоги в Москві. Але і Москва не повинна сподіватися провести його в Києві", - підкреслює Буданов.

Джерело: "ОстроВ"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.