В Україну прибули перші танки Abrams

Президент України подякував союзникам за виконання домовленостей. Тепер буде розширюватись географія постачання танків.

Україна дійсно отримала перші американські танки Abrams. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в Telegramза підсумками наради з урядом і військовими впонеділок, 25 вересня.

"Абрамси вже в Україні й готуються підсилити наші бригади. Вдячний союзникам за виконання домовленостей! Шукаємо нові контракти, розширюємо географію постачання", – написав президент.

Танкі прибули на кілька місяців раніше, аніж очікувалось за попередніми планами Пентагона, і це відбулось саме вчасно для того, щоб ці танки встигли взяти участь в контрнаступі ЗСУ по звільненню тимчасово окупованих територій на Півдні та Сході України. 

історія із передачею танків M1 Abrams для ЗСУ є можливо найбільш незвичайним прикладом підтримки від Заходу за 18 місяців повномасштабного вторгнення РФ. Як мінімум через те, що остаточно курс підготовки наших 200 танкістів на ці машини завершився ще наприкінці серпня 2023 року, тобто значно раніше, аніж ці танки були фактично отримані. Й таким чином, наші бійці пройшли ще додатковий курс навчання на M1 Abrams, щоб бути "ще майстернішими у їх використанні".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.