США надали Україні всі обіцяні танки Abrams

Тепер українським військам слід визначитися, коли і де використовувати танки Abrams для досягнення максимального ефекту.

Україна отримала 31 танк американського виробництва M1A1 Abrams. Саме таку кількість бойових машин обіцяв надати ЗСУ президент США Джо Байден. Про це сказав представник армії США у Європі та Африці полковник Мартін О'Доннелл, повідомив напередоні Голос Америки.

"Всі українці, які тренувалися на танках разом з американськими військами в Німеччині, також повернулися в Україну разом із боєприпасами та запасними частинами до танків", – заявив він.

О'Доннелл зазначив, що ще потрібен певний час, щоб Abrams потрапили безпосередньо на поле бою. За його словами, "українським військам слід переконатися, що мають необхідні елементи підтримки, і визначитися, коли і де використовувати танки для досягнення максимального ефекту проти російських військ".

"Я думаю, що Україна буде помірковано вирішувати, коли і де вона це використає. Танк Abrams – чудова бронемашина, але це не срібна куля. Зрештою, найбільше значення має рішучість України прорватися", – додав він.

ДО РЕЧІ

Міністерство оборони України офіційно прийняло на озброєння для Збройних сил три модифікації німецьких танків Leopard. Про це відомство повідомило у середу, 18 жовтня.

"Міноборони прийняло на озброєння для ЗСУ чергові зразки бронетехніки – танки Leopard 2А6, Leopard 2А5 та Leopard 1А5", – йдеться у повідомленні

Відповідні накази підписав міністр оборони Рустем Умєров. У відомстві нагадали, що ці танки Україна отримала від західних партнерів, і вони ефективно зарекомендували себе в боях.

"Тим, що міністерство приймає ці танки на озброєння, ми декларуємо на довгострокову перспективу намір мати сучасну та високотехнологічну зброю", – додали у Міноборони.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.