Ресторанний холдинг, що включає знамениту «Криївку», підозрюється у виплаті зарплат у «конвертах»

Співробітники Бюро економічної безпеки проводять обшуки у закладах.

Детективи Бюро економічної безпеки викрили схему ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах холдингом у Львові, до якого входять 60 ресторанів та торгових точок. Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Співробітники БЕБ встановили, що близько 2000 працівників закладів, що входять до холдингу, отримують заробітну плату двома частинами: одна – офіційна, мінімальна зі сплатою всіх обов’язкових платежів, а інша – неофіційна.

"Задля виплати останньої кожен співробітник під час прийому на роботу оформлював до картки для виплат заробітної плати дублікат, який передав до відділу кадрів", – йдеться в повідомленні. 

beb2

У БЕБ пояснюють, використовуючи цей дублікат, представник головного офісу холдингу зараховував другу частину заробітної плати кожному співробітнику, зазначаючи у призначенні платежу "власне поповнення рахунку".

"У такий спосіб компанія ухилялась від сплати військового збору, ЄСВ, що має сплачувати підприємство та ПДФО. Попередньо збитки завдані державному бюджету складають понад 50 млн грн", – наголошують у БЕБ.

Також, за попередньою інформацією детективів, згадувані заклади, не використовували РРО під час розрахунків з клієнтами та отримували оплату від клієнтів готівкою.

beb3

Крім того, під час обшуку у приміщенні головного офісу холдингу детективи виявили службову документацію, що свідчить про нелегальні господарські операції, готівку, чорнові записи, печатки тощо.

Додається, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 212-1 КК, у вигляді умисного ухилення від сплати ПДФО, військового збору, єдиного соціального внеску в особливо великому розмірі.

Як повідомляє "Економічна правда", йдеться про ресторанний холдинг "!FEST". Цю ж інформацію підтверджує у Telegram і відомий український політикан, колишній вихованець корита Януковича Тарас Чорновіл. Робить він це у властивому йому стилі та дусі.

"Пригадуєте львівський ресторан "Криївка", облаштований у бандерівському стилі й у формах, що відтворюють атмосферу партизанської боротьби за волю України? - пише він. - То добре, як пам'ятаєте, бо "Криївка" стала поперек горла ще проросійським депутатам при януковичі й вони її вимагали закрити. Був такий царьов. Він брав участь у шоу "Без мандата" на Ге+Ге в Ткаченка (пізнішого міністра), перебував у якійсь родині у Львові й потрапив у "Криївку". Потім скрізь носився, писав доноси й вимагав "закрить бандєровскоє логово".

beb4

Але ж до чого тут янукович, царьов, - спитаєте ви? Бо при януковичі не ризикнули, а зараз при його спадкоємцях уже влаштували справжнє маски-шоу. Нагрянуло БЕБ, залучили спецпризначенців із центрального апарату СБУ, купа озброєних людей, заблокували роботу й "Криївки", й інших колоритних ресторанчиків підприємства "Холдинг емоцій "!FEST", заблокували основну контору, все вивертають, щось ніби шукають, не показуючи документів і не пояснюючи причини або ж, що хочуть знайти. Пригадую практику ще тих старих маски-шоу, коли на бізнес нападав колишній УБОЗ - ще тоді було відомо: якщо вказують причини й прямі вимоги, то ще виживете, а коли кошмарять без пояснень, то справи погані.

Цей молодняк партії регіонів дуже швидко переймає всі традиції своїх ідейних батьків. А головне - дику ненавистьдо всього українського. Ах, так, у нас ще зараз війна йде проти москви. То львів'янам зримо показали, якби все виглядало, якби москалі увірвалися до Львова. Хоча, різниця не аж така велика..." 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.