Проводиться збір підписів під петицією за продовження виплат ВПО після 1 лютого

Як пише авторка петиції, переселенці опинилися в складних життєвих обставинах та не мають можливості повернутися додому через активні бойові дії.

На офіційному сайті звернень на адресу Кабінету міністрів України 6 грудня розпочався збір підписів під петицією під назвою "Залишити виплати на проживання для ВПО з зони активних бойових дій та окупованих територій". 

Автор петиції Олена Гнилицька звертає увагу на той факт, що Постановою кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» із внесеними до неї змінами передбачено не продовження (зупинення) виплат внутрішньо переміщеним особам з 01.02.2024 року.

"Переміщені особи втратили все майно, через це приходиться працювати ще більше, заробляти кошти для утримання родин, оренди житла. Всі опинилися в складних життєвих обставинах. Виплати на проживання ВПО родини частково покривали витрати на оренду житла та оплату комунальних послуг. Якщо виплати будуть скасовані, то це значно відобразиться на благополуччі родин", - йдеться у петиції.

"Просимо внести зміни до Постанови кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» із внесеними до неї змінами, не застосовувати абзац 1 п. 13 Постанови до внутрішньо переміщених осіб реєстрація місця проживання яких співпадає з зоною активних бойових дій, окупованими територіями відповідно до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2022 року за № 1668/39004, із внесеними змінами. Та продовжити виплати на проживання даним внутрішньо переміщеним особам з 01.02.2024 року", - звертається до уряду країни автор петиції.

Станом на вечір 9 грудня, петиція вже зібрала майже половину від необхідних 25.000 підписів.

Підписати петицію можна ТУТ.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.