Арахамія заявив про бажання багатьох нардепів скласти мандат

Нардепи мають досидіти до кінця поточної каденції Верховної Ради, - зазначив очільник фракції "Слуга народу".

Доволі багато народних депутатів бажають достроково скласти свої повноваження. Про це сказав голова фракції Слуга народу Давид Арахамія в коментарі телеканалу Рада, оприлюдненому в ефірі телемарафону в понеділок, 11 грудня.

"Насправді кількість людей, які хочуть піти з парламенту, набагато більша. Ми вже не відпускаємо людей... Ми говоримо, що просто не будемо за це голосувати, тому що люди мають досидіти до кінця (поточної каденції Верховної Ради – ред.) і ухвалювати необхідні для держави закони", – заявив він.

За словами Арахамії, зменшення кількості нардепів не може не позначатися на діяльності парламенту. Через нові виклики необхідно оптимізувати роботу законодавчого органу і знизити мінімальну кількість депутатів у групах, "щоб зберегти ці групи, щоб парламент, умовно, до нового скликання пропрацював приблизно в тому самому структурному режимі, в якому він почав працювати".

Як відомо, зараз у Верховній Раді лише 400 народних депутатів – історичний мінімум. Хоча згідно із законодавством їх має бути 450.

ПО ТЕМІ:  Рада позбавила мандатів трьох нардепів, у тому числі Максима Єфімова

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.