Податкова не бачить ні копійки доходів у 7,4 мільйона українців

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев допускає, що вони все ж отримують доходи, але нелегально.

Державна податкова служба від початку повномасштабної війни не має даних про доходи 13,1 млн із 43,1 мільйона осіб, які зареєстровані у державному реєстрі фізичних осіб. Про це голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев повідомив у Telegram.

"З початку війни 7,4 мільйона українців (за вирахуванням пенсіонерів, дітей та осіб, що зареєстровані на окупованих територіях), за даними Податкової, не отримують жодної копійки доходів", – написав Гетманцев.

Він висловив припущення, що вони все ж отримують доходи, але нелегально.

"Насправді розуміємо, що доходи отримують, але отримують в чорну, не сплачуючи податки… Цифра ще більше шокує коли ти розумієш, що протягом останніх 10-ти років – ця ж кількість платників, що не отримали ні копійки, складає 4,7 млн осіб", – додав голова Комітету.

За даними Державної податкової служби, станом на 2019 рік у держреєстрі фізичних осіб перебувало 44,1 млн громадян, з них 13,4 млн економічно активного населення не отримували жодних доходів. При цьому зарплату отримували 11,6 млн громадян, у тому числі 2,1 млн пенсіонерів. При цьому на окупованих територіях на той час було зареєстровано 6,4 млн осіб.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.