З аеропорту «Бориспіль» вилетів літак: тестують відновлення регулярних операцій

Пасажирів та вантажу на літаку не було.

19 грудня 2023 року, близько 9 ранку, з Міжнародного аеропорту "Бориспіль" був виконаний технічний перегін Boeing 777-300.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці аеропорту у Facebook.

Зазначається, що рейс був виконаний за запитом Skyline Express - здійснювався технічний перегін повітряного судна Boeing 777-300.

Водночас даний технічний перегін був продовженням тестування відновлення регулярних польотів в умовах воєнного стану.

"Це вже четвертий успішний перегін повітряного судна з аеропорту "Бориспіль" з початку війни. Навіть при закритті повітряного простору", - йдеться в повідомленні.

"Рейс дотримувався найвищих стандартів авіаційної безпеки та безпеки польотів, відповідно до директив, які діють на час введення воєнного стану в Україні, і, слід зазначити, без пасажирів чи вантажу на борту", - наголосили в "Борисполі".

Також в "Борисполі" повідомили, що в Україні реалізується комплексна концепція архітектури безпеки, спрямована на забезпечення необхідних стандартів авіаційної безпеки та безпеки польотів в умовах воєнного стану.

"Даний технічний перегін повітряного судна в Борисполі не лише сприяє тестуванню політики відновлення, але також є стратегічним кроком для українських авіакомпаній, допомагаючи їм знижувати витрати та покращувати шанси виживання в ускладненому авіаційному середовищі", - йдеться в повідомленні.

"Ця стратегічна ініціатива відкриває шлях до відновлення регулярних операцій, як тільки відповідна оцінка ризиків цього дозволить", - наголосили в "Борисполі".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.