Російські ЗМІ повідомили про кількість ліквідованих моряків на ВДК «Новочеркаськ»

Але зараз ця інформація стала "зникати"...

Сайти «Незалежне телебачення Севастополя» та «Новини Севастополя» повідомили з посиланням на прес-службу Чорноморського флоту, що 74 моряки загинули та 27 постраждали під час атаки ЗСУ 26 грудня на корабель «Новочеркаськ». Пізніше публікацію з першого сайту було видалено, - зазначає видання "Новая газета Европа".

«74 моряки-чорноморці загинули під час атаки ЗСУ 26 грудня на корабель «Новочеркаськ», ще 27 отримали поранення. Це стало відомо з офіційного повідомлення відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту», — йдеться у повідомленні «Новини Севастополя».

vdk2 2

За даними міських ЗМІ, головнокомандувач ВМФ Росії Микола Євменов запропонував голові адміністрації Новочеркаська Юрію Лисенку оголосити дводенну жалобу за загиблими моряками. Також він заявив про необхідність допомогти сім'ям загиблих російських військових.

Український Центр національного спротиву опублікував листа Євменова до Лисенка з аналогічним змістом. Його справжність не підтверджена.

Канал НТС, як зазначено на сайті, є партнером Чорноморського флоту, зазначає "Агентство". Директор НТС Діана Тірмус на питання про видалення новин спочатку не дала прямої відповіді, заявивши, що «публікації немає на сайті». Потім вона пояснила вилучення тим, що "інформація не відповідає дійсності".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.