Україна отримала 100 гігабайтів секретних даних із росії

Дані вже використовуються в цілях зміцнення обороноздатності України та ослаблення росії.

Україна отримала 100 гігабайтів секретних даних, які оцінюються у у 1,5 млрд доларів. Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони у понеділок, 8 січня.

Мова йде про інформацію про російське підсанкційне підприємство "ООО Специальный технологический центр" (СТЦ), яке виробляє дрони "Орлан" різних модифікацій, цілу низку засобів радіоелектронної боротьби й розвідки, іншу військову продукцію.

Масив інформації містить документацію на 194 номенклатурні одиниці: креслення, технічні завдання, патенти, програмне забезпечення – йдеться як про наявні, так і перспективні військові розробки.

"Це суттєвий удар по терористичній Москві: вказаний архів уже використовується в цілях зміцнення обороноздатності України та ослаблення держави-агресора", – заявили в ГУР.

У розвідці зазначили, що отримати закриту інформацію вдалось завдяки ефективній взаємодії з патріотичними представниками громадянського суспільства та медіаспільноти.

Зазначимо, що всі подробиці цих подій напередодні розповів у своєму сюжеті один із представників Єдиного центру прийому звернень щодо здачі в полон "Хочу жити" Дмитро Карпенко ("Апостол Дмитро"). За його словами, величезний блок секретної інформації Україні передали двоє співробітників російського підприємства в обмін на надану їм можливість залишити рф.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.