В Україні утилізують російські «Кінджали», що не розірвалися

Одне з небагатьох пояснень неспрацювання ракет - це нехтування контролем якості заради збільшення виробництва у рф.

Міністерство внутрішніх справ України показало у Facebook процес утилізації бойових частин "гіперзвукових" російських ракет Х-47 "Кинжал".

Й таку подію вже можливо вважати рядовим явищем, хоча саме по собі демонструє те, що самі "аналоговнєнті" ракети працюють зовсім не так, як на це розраховували у Кремлі. Точніше - взагалі не працюють, - зазначає видання DEFENSE EXPRESS.

Бо, по-перше, їх збили. А, по-друге, попри падіння бойових частин у землю, вони не вибухнули. І дві такі бойові частини були знищенні днями на Кіровоградщини.

k 03

Справа в тому, що в ній, як мінімум, мав спрацювати контактний підривач відкладеної дії. Зазначимо, що сама бойова частина ракети Х-47 "Кинжал" має пробивати перешкоду, а потім вибухати. Але, попри влучання у землю, детонатор, як видно, далеко не завжди спрацьовує.

До цього процес утилізації ще однієї бойової частини Х-47 "Кинжал", яку збили у районі Києва, у МВС показали 5 січня. При цьому відомо, що у січні ворог загалом застосував 20 цих ракет. 2 січня - 10, всі збиті, 8 січня - 4, без збитих, 13 січня - 6 без збитих.

k 02

Це далеко не всі бойові частини Х-47 "Кинжал", які були утилізовані. Але навіть три випадки - це 15% бракованих бойових частин, які не вибухнули.

І все це говорить про доволі цікаву тенденцію, що у РФ існують наявні проблеми з надійністю й самої бойової частини. І параметр від 15% це дуже й дуже високий показник ненадійності. Враховуючи те, що Х-47 "Кинжал" є по суті малосерійним, якщо не штучним виробом, така ситуація об'єктивно доволі дивна. І одне з небагатьох пояснень - це нехтування контролем якості заради збільшення виробництва.

Водночас разом із тим, що попри надії Кремля "гіперзвукові" ракети збиваються Patriot, хоча й були створені заради прориву систем протиракетної оборони, на це ще й накладається банальний брак на виробництві.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.