У застосунку «Дія» стався збій

Перебої начебто пов’язані з кількістю бажаючих проголосувати за фіналістів в нацвідборі на "Євробачення-2024".

У застосунку Дія стався збій після початку глядацького голосування в нацвідборі на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2024. Про це стало відомо у суботу, 3 лютого.

Так, після виступу всіх 11 фіналістів, ведучі оголосили початок глядацького голосування, яке відбувається в Дії. Після цього численні користувачі соціальних мереж стали повідомляти, що під час входу в застосунок він видає повідомлення "На жаль, трапилася помилка", і відповідно, не дає можливості проголосувати за конкурсантів.

Водночас у Telegram-каналі Дії з’явилось повідомлення про те, що перебої пов’язані з кількістю бажаючих проголосувати: "Скільки бажаючих проголосувати за свого кандидата-фаворита Нацвідбору! Дії треба трошки часу, щоб оговтатись від такої кількості відвідувачів. Тож, якщо у вас не відкривається Опитування – спробуйте проголосувати через декілька хвилин!".

dia

О 21:29 "Дія" повідомила, що "голосування буде продовжено, щоб усі встигли віддати голос за фаворита Нацвідбору Євробачення-2024".

Нагадаємо, застосунком Дія користуються понад 20 млн людей. На сьогодні в застосунку зосереджено понад 30 сервісів та 14 документів.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.