Броня САУ «Богдана» витримала влучання «Ланцета»

Цей епізод вкотре доводить надійність вітчизняної САУ.

Прес-служба компанії "Українська бронетехніка" в своєму повідомленні підтвердила факт одного цікавого епізоду, про який активно повідомлялось у соцмережах напередодні. А саме – що одна із самохідних артустановок "Богдана" у версії з кабіною від "Української бронетехніки" успішно витримала влучання російського дрона-камікадзе "Ланцет».

Зазначається, що хоч САУ в результаті удару "Ланцетом" отримала значні пошкодження, але броня загалом витримала влучання, чим врятувала життя екіпажу артустановки.

"Створена за стандартами НАТО 155-мм САУ "Богдана" вже неодноразово доводила свою точність у роботі по цілях противника. Сьогодні ми бачимо і докази надійності», - підкреслили в прес-службі компанії "Українська бронетехніка".

bog2

"Тут маємо справу із взагалі першим відомим випадком, коли вітчизняна САУ "Богдана" отримувала пошкодження в бою, і також – з першим випадком, коли стало відомо про те, що фізичний захист техніки витримав влучання рашистського дрона-камікадзе "Ланцет", - пише видання Defense Express.

ВІДЕО

Цей приклад справді вкотре підкреслює високий рівень надійності вітчизняної САУ "Богдана" від "Краматорського заводу важкого верстатобудування" (входить до складу NAUDI). Але можливо, цей епізод також стане і "стартовим" для нового витка "протистояння щита і меча", в нашому випадку – протистояння дронів-камікадзе і техніки на полі бою.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.