Втоплено ще одне військове судно рф

Патрульний корабель проєкту 22160 "Сергій Котов" атакували морськими дронами.

Російський корабель Сергій Котов в ніч на 5 березня атакували морські дрони "Magura V5". Судно дістало три пошкодження. Його вартість – 65 мільйонів доларів. Про це повідомляє ГУР на своєму Telegram-каналі.

"У ніч з 4 на 5 березня 2024 року спецпідрозділ ГУР МО України "Group 13" атакував патрульний корабель чорноморського флоту рф Сергій Котов", - йдеться у повідомленні.

Місія відбулась у співпраці з Військово-Морськими Силами ЗСУ та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Унаслідок цього удару російське судно зазнало пошкоджень корми, правого та лівого бортів.

Згідно з інформацією на сайті АТ "Суднобудівна Корпорація "Ак Барс", на чиїх потужностях будували корабель, "Сергій Котов" був спущений на воду в Керчі 29 січня 2021 року.

"Вогневе ураження Котова відбулось у територіальних водах України, неподалік Керченської протоки. Вартість потопленого корабля становить близько 65 мільйонів доларів", - резюмували в ГУР.

kotov2

Загалом кількість таких кораблів, які будувались у рф лише для Чорноморського флоту, наразі складає три одиниці - "Василий Быков", "Дмитрий Рогачёв" та "Павел Державин". Але до спуску на воду в окупованій Керчі на заводі "Залив" готується "Виктор Великий", який був закладений у 2016 році, також з 2018 року будується "Николай Сипягин".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.