В Україні найближчим часом зростуть тарифи на електроенергію - Міненерго

Причина - втрати в енергогенерації через обстріли російських окупантів.

Найближчим часом в Україні відбудеться незначне підвищення тарифу на електроенергію. Про це повідомила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук в ефірі "Єдиних новин" 11 травня.

Вона наголосила, що з 22 березня росіяни масовано атакують українські енергетичні обʼєкти, і наразі вже втрачено більше ніж 8 ГВт. Гринчук каже: «Це величезний обʼєм генерувальних потужностей». Також значно пошкоджені обʼєкти системи передачі.

"Очевидно, що незначне підвищення тарифу відбудеться, просто зараз рішення ще не ухвалене, тривають дискусії, розрахунки. Але, найімовірніше, це відбудеться найближчим часом", - сказала Гринчук.

Заступниця міністра зазначила, що Міненерго зараз готується до опалювального сезону і розраховує ті ресурси, на які можна покладатися. 

"Зараз ну просто нелюдських зусиль нам вартує, щоб утримувати систему в стабільній роботі, а підготовка до нового опалювального сезону - це ще один великий виклик, - зауважила також чиновниця. - Адже з 22 березня росіяни масовано і дуже прицільно атакують наші енергетичні об'єкти. На сьогоднішній день втрачено вже більше 8 ГВт, і це величезний об'єм генеруючих потужностей. Значно пошкоджені також об'єкти системи передачі".

Джерело: "ОстроВ"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.