Українські сили ППО зараз збивають лише 30% ракет - ЗМІ

Причина - нестача боєприпасів.

ППО України за останній місяць вдавалося збивати лише 30% ракет, запущених російськими військами, - пише видання The Wall Street Journal.

За останні півроку українські сили протиповітряної оборони збивали в середньому 46% ракет, а для попереднього півріччя показник ефективності ППО становив 73%, підрахували журналісти видання на підставі даних, що розповсюджуються командуванням Повітряних сил ЗСУ.

У разі дронів, які легше знищувати, зазначає WSJ, показник ефективності ППО змінився незначно — знизившись лише на 1%, до 82% у середньому за останні півроку.

Війська РФ, пише видання, збільшили інтенсивність ракетних ударів та ударів безпілотниками по Україні — на 45% за півроку порівняно з попереднім півріччям. На тлі цього, зазначає WSJ, у ЗСУ закінчуються боєприпаси для систем Patriot, які були їх найкращим захистом від таких атак.

США та європейські союзники України роблять все можливе для того, щоб ЗСУ отримали необхідне для захисту, нагадує видання слова держсекретаря США Ентоні Блінкена. За оцінками джерела WSJ у європейській військовій розвідці, українським військовим потрібно протриматися близько двох місяців, доки прибудуть боєприпаси та системи захисту.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.