Який асортимент автомобільних акумуляторів можна знайти в інтернет-магазинах?

Який асортимент автомобільних акумуляторів можна знайти в інтернет-магазинах?

Коли несправна автомобільна батарея, водію варто якнайшвидше потурбуватися про її заміну, аби уникнути непередбачуваних обставин на трасі.

Раптова зупинка або неможливість завести транспортний засіб – не найбільші проблеми, адже є ймовірність потрапляння в ДТП, пошкодження майна та загрози життю людей. 

При таких обставинах онлайн-магазин з продажу АКБ видається найбільш зручним місцем для придбання потрібного товару, адже надає доступ до великої кількості товарів, серед яких обов'язково вдасться знайти відповідний пристрій. Важливо розуміти, які саме моделі присутні в каталозі, та відповідально підійти до пошуку продавця. На довіру заслуговує офіційний представник відомих брендів, який тривалий час працює на українському ринку автотоварів.

АКБ для замовників з різними потребами

Звернувшись до магазину з продажу АКБ, можна швидко повернути транспортному засобу працездатність завдяки придбанню моделі на заміну. В Інтернеті продаються автомобільні батареї для замовників з будь-якими запитами:

  • Європейських, азійських, американських виробників – варто купувати продукцію відомих брендів на кшталт Varta, Platin, Bosch, Safa, ZAP, Feon, Exide, Fiam, Fulmen, Forse тощо. 

WD_w8NASmwxhzMLXpbbGpbz-vXweY7ImTmXM0texBSbieF_Wgn5IthOeIH0veM55Csyz_J6BLA_p1hVSLlccnUSlPpMpn7fBxep3LcWfEbN6K4Nhvo9Lwpn_CERNdU6TtNrM8msRB_M6

  • Вартістю від 1,5-2 тис. грн до 14-15 тис. грн.
  • Ємністю від 36 Ah до 240 Ah.
  • З пусковим струмом від 300 А до 650 А.
  • З правою і лівою полярністю – автовласникам потрібно обирати саме таку модель, як встановлена на авто. За принципом дії прямі та зворотні АКБ не відрізняються, лише за будовою. 
  • З тонкими чи євро клемами. 
  • Довжиною від 180 мм до 488 мм, шириною від 122 мм до 279 мм та висотою від 175 мм до 290 мм.
  • Вагою від 9,6 кг до 60,1 кг. 
  • Для вантажних та легкових автомобілів. 
  • З різною тривалістю гарантії – фірмова продукція має мінімум 1 рік гарантії, деякі виробники пропонують вдвічі більший термін.

Підібрати та купити АКБ в інтернет-магазині можна кількома способами. Перший – скористатися онлайн-каталогом, встановивши індивідуальні параметри вибірки або здійснити пошук за назвою, якщо точно знаєте, яка саме модель потрібна. Другий – звернутися в телефонному режимі до консультанта, повідомити модель та марку й інші параметри авто та отримати перелік товарів, які ідеально підходять. 

dLXkhYc47FTnXWWhU3-elWiMRAcsMACG_8rtzUrdb96MWuRifeha006stRCzIlYdyMfIDpkos6uwiDkbIRgI46iPWUs2icb_laDYwnH6W80DTeaAK51IY3ctue2KM8Ah6e4PLrfCQr9X

Переваги, які отримують покупці онлайн-магазинів

Щоб задовольнити потреби сучасних покупців, кожен інтернет-магазин автомобільних акумуляторів намагається створити найкращі умови для пошуку та здійснення замовлення. Співпрацюючи з перевіреним продавцем, ви можете розраховувати на вигідні ціни завдяки відсутності незрозумілих націнок, акційні пропозиції та високу якість продукції. Підтвердженням того, що АКБ є оригінальною та функціональною, є наявність у компанії сертифікатів та надання гарантійного обслуговування. 

Також варто звернути увагу на детальність описів та фотографії, адже продавець має надати якомога більше інформації про пропоновані батареї. Дуже добре, коли магазин акумуляторів для авто передбачає декілька способів оплати та доставки, щоб можна було вибрати для себе найбільш зручний та вигідний.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.