В Україні стадо окупантів скоротили на півмільйона голів

Туди і дорога...

Станом на ранок 25 травня загальні бойові втрати російських оккупантів склали 500 080 осіб. Минулої доби знищено ще 1140 загарбників, - повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

500 тисяч – ця цифра дорівнює населенню одного з великих міст рф, таких як Набережні Човни, Пенза, Тула, Липецьк, Чебоксари, Кіров, – зазначає видання "Главком".

kobzdon2

Якщо уявити, що загиблі півмільйона російських солдатів жили в одному з таких населених пунктів, можна стверджувати, що він більше не існує. Завдяки Путіну та мовчазній згоді мільйонів з карти РФ зникло ціле місто.

За даними незалежних ЗМІ, за кількістю загиблих лідирують Краснодарський край, Свердловська область, Башкортостан і Челябінська область. Але якщо перерахувати дані з урахуванням густини чоловічого населення в кожному регіоні, то список вийде іншим. З урахуванням цих даних перші п'ять рядків зайняли Тива (48,6 смертей), Бурятія (36,7), Ненецький автономний округ (30), республіка Алтай (26,5) та Забайкальський край (26,2).

Замикають цей список Санкт-Петербург (2,5) та Москва (1). Тобто для уродженців цих міст ймовірність загинути на війні в 30-40 разів менша, ніж для мешканців Тиви та Бурятії.

За даними останнього перепису населення, серед сімей з дітьми 55% - з однією дитиною, 33% - з двома, 12% - з трьома і більше. Наслідуючи ці цифри, загиблі півмільйона російських чоловіків могли дати життя 800 тисяч дітям. Але натомість росіянки віддають перевагу «гробовим» і «білим Ладам».

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.