«Стан полонених викликає жах та асоціації з нацистськими концтаборами»

Проект «Хочу житm» опублікував фото українця, який провів у полоні понад два роки.

росія та Україна наприкінці травня провели перший із лютого обмін полоненими. В Україну повернулися 75 людей, зокрема Роман Горилик. Фото виснаженого Романа 4 червня опублікував український проект «Хочу жить».

Горилик був старшим контролером КПП з охорони Чорнобильської атомної електростанції. Його і ще 168 нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС, російські військові взяли в полон у березні 2022 року.

За час полону ні Горилика, ні інших повернутих у рамках обміну українців жодного разу не відвідували спостерігачі Міжнародного Комітету Червоного Хреста, - заявили у «Хочу жити», наголосивши, що «це свідома та цілеспрямована політика російської влади». "Це робиться спеціально, щоб Міжнародний Червоний Хрест не міг зафіксувати те, як російська сторона поводиться з військовополоненими", - йдеться у поширеній проектом заяві.

roman2

«Стан Романа та інших українських військовополонених викликає жах та асоціації з найтемнішими сторінками історії людства — нацистськими концентраційними таборами смерті», — заявили у «Хочу жить».

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.