«Укрзалізниця» змінює графік руху приміських електропоїздів, деякі взагалі будуть скасовані

Економлять електроенергію.

Укрзалізниця змінює графік руху приміських електропоїздів аби зменшити споживання електроенергії. Про це у п'ятницю, 7 червня, повідомили у пресслужбі перевізника. 

Вказується, що деякі електрички тимчасово не курсуватимуть, а деякі змінять періодичність руху або їм буде обмежено маршрут. 

"Щоб країна вистояла та уникнула блекауту, залізничники тимчасово вносять зміни до графіка руху приміських електропоїздів: упродовж червня тимчасово корегуються графіки руху 74 приміських електропоїздів по всій Україні. Тобто деякі поїзди тимчасово не будуть курсувати, а деякі змінять періодичність або їм буде обмежено маршрут. У разі покращення ситуації рух приміських електропоїздів буде відновлено", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується: зміни не стосуватимуться критично важливих електричок. Тобто тих, які забезпечують підвезення населення до роботи та назад.

У перевізника мають намір зберегти залізничне сполучення між усіма населеними пунктами. 

"Компанія є одним з найбільших споживачів електроенергії в країні. У ситуації, що склалася в енергосистемі країни після ворожих терористичних атак, залізничники прагнуть допомогти енергетикам відновити генерацію електроенергії", - пояснили там свої дії.

Перші зміни в розкладі відбулися вже з 7 червня на окремих напрямках Львівської та Придніпровської залізниць. Пізніше відповідні зміни будуть запроваджені на Південно-Західній та Південній залізницях.

Дізнатися, розклад яких поїздів змінять, зазначили в "Укрзалізниці", можна в касах вокзалів. А також у довідкових службах та на офіційних сайтах УЗ та регіональних філій.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.