Економити електроенергію пропонують за рахунок кондиціонерів та вуличного освітлення

Уряд закликає бізнес теж обмежити використання кондиціонерів та іншого потужного обладнання, яке не критичне для виробничої діяльності.

Уряд ухвалив розпорядження про зменшення споживання електроенергії для всіх органів державної влади, зокрема йдеться про відмову від використання кондиціонерів і обмеження вуличного освітленні. Про це в п’ятницю, 7 червня, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає пресслужба уряду.

"Міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні державні адміністрації мають відмовитися від використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення будівель і прилеглої території. Ми також рекомендуємо правоохоронним органам, органам судової влади, іншим держорганам зробити аналогічні кроки. Місцевій владі - обмежити вуличне освітлення", - сказав прем’єр-міністр.

Керівник уряду закликав бізнес теж обмежити використання кондиціонерів та іншого потужного обладнання, яке не критичне для виробничої діяльності.

"Виняток - не буде обмежуватися використання кондиціонерів у лікарнях та на підприємствах, де кондиціонування повітря є частиною виробничого процесу", - уточнив Шмигаль.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.