В Україні з'явився батальйон з колишніх в'язнів

Новобранці з батальйону "Характерники" найближчим часом почнуть виконувати бойові завдання.

В Україні сформували батальон Характерники, який складається з громадян, що відбували покарання в місцях позбавлення волі. Про це у вівторок, 9 липня, повідомили у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

"Новобранці нашої бригади скористались можливістю отримати другий шанс та приєднатись до виконання священного обов’язку у великий війні за Незалежність. Зазначимо, що серед них дуже багато патріотів, які неодноразово виявляли бажання захищати Батьківщину. Є чимало людей з бойовим досвідом", - йдеться у повідомленні 24 ОМБр.

Зазначається, що вони вже склали Військову присягу на вірність українському народові та виголосили молитву українського націоналіста.

Найближчим часом "Характерники" почнуть виконувати бойові завдання та покажуть себе на полі битви.

har2

Нагадаємо, 17 травня президент Володимир Зеленський підписав закон про мобілізацію засуджених. Закон передбачає умовно-дострокове звільнення від відбування покарання для засуджених, які вирішать підписати контракт із ЗСУ.

У червні повідомлялося, що вже понад 2750 засуджених чоловіків були звільнені з українських в’язниць для участі в бойових діях.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.