МРТ: доступні ціни та підготовка

МРТ: доступні ціни та підготовка

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки коштує комп'ютерна томографія, наш центр пропонує низькі ціни на ультрасучасну діагностику.

Потрібно розуміти, що вартість буде залежати від того, скільки органів потрібно дослідити, також від типу органів. Тому ми пропонуємо звертатися за такою консультацією до наших менеджерів за телефоном, що ви бачите на сайті.

Що таке МРТ

Магнітно-резонансною томографією називають повністю безболісний метод сканування неінвазійного типу, що створить зображення тої частини тіла, що необхідно дослідити. Картина видається на екрані монітора ноутбука в поперечному перерізі. Таким чином, можна дослідити структуру м’язів, судин. Наш лікувально-діагностичний центр Родина пропонує точну діагностику на високоякісному обладнанні.

Магнітно-резонансна томографія створена таким чином, що не буде використовувати іонізуючий тип випромінення, тому діагностику на такому обладнанні називають повністю безпечною та безболісною.

Завдяки такому методу обстеження, лікарі одразу виявляють збудник болі чи дискомфорту чи проблему, з якою пацієнт звернувся до клініки. МРТ може виявити як інфекцію, так і різні захворювання, травму, судинну патологію, навіть кровотечу. Зверніть увагу, що саме магнітно-резонансна томографія надає додаткові дані про аномалію, яку виявив рентген чи УЗД.

Які саме обстеження можна зробити томографі

Види МРТ:

  • Хребет. Якщо сканується хребет, проводиться діагностика по окремих відділах в хребті. Таким чином, будуть розглянуті структура хрящів, кісток, зміна їх при травмах, зі старінням, захворюванням. Така зміна може виражатися в защемленні нерву, пухлині в хребті, компресії в спинному мозку та навіть переломів.
  • Органи малого тазу. Огляд кісток, кожного окремого органу, кровоносної судини та тканини тазу. В обстеження входять репродуктивні органи пацієнта.
  • Груди. Якщо проводиться дослідження молочних залоз, потрібно розуміти, що це повністю безпечно, не буде відчуватися ніякого болю. МРТ – це насамперед візуалізація.
  • Головний мозок. Магнітно-резонансна томографія часто використовується для того, щоб своєчасно виявити пухлини в головному мозку, інсульт, деменцію, інфекцію, причини головних болів чи проблем із зором, черепно-мозкові травми і їх наслідки.
  • Віллівське коло. Майже вся аневризма в головному мозку має розвиток у Віллівському колі передньої частини. Сюди входять артерії й стовбур мозку. В такому випадку буде використана ангіограма, що виявляє аневризму, різні захворювання, такі як проблеми в сонній артерії, артеріовенозну мальформацію.
  • Плечові сплетіння. Нервові волокна, що починаються з шийного відділу з продовженням униз, контролюється відчуттями в руках. Діагностика сплетіння буде корисною для того, щоб діагностувати травматичну та нетравматичну патологію.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.