Вибір одноразових масок: про що варто не забути?

Вибір одноразових масок: про що варто не забути?

Коли доходить до вибору одноразової маски для обличчя, необхідно враховувати різні фактори. Маски призначені для одноразового використання та можуть бути як медичними, так і немедичними.

Кожна маска має певну кількість шарів. Також важливою є інтенсивність фільтрації.

Враховуючи ці та багато інших аспектів, ви зможете вибрати і забезпечити відповідний захист для своїх працівників або для себе. У цій статті Chila розповість про плюси і мінуси одноразових масок для обличчя, різні типи і про те, яка маска для обличчя краще саме вас.

Для чого призначені одноразові маски

Багато людей думають, що носіння маски захищає їх від контакту з інфекціями. І це справді може бути правдою певною мірою. Тим не менш, носіння маски призначене для запобігання потраплянню крапель у повітря від носія маски назовні. Таким чином, замість того, щоб маска захищала вас від інших, вона фактично захищає інших від вас.

Слід зазначити, що прикриття рота та носа знижує ймовірність попадання респіраторних крапель, що виходять від інших у вашу дихальну систему. Але щоб повністю захистити себе в такий спосіб, потрібно використовувати респіратор замість маски.

Медичні (хірургічні) чи немедичні

Одноразові маски медичного призначення повинні відповідати встановленим стандартам встановленими органами охорони здоров'я. Їх носять у медичних закладах, поряд із цими умовами, експерти рекомендують одноразові маски медичного класу для людей з категорій високого ризику, тобто людей віком понад 60 років, або з супутніми захворюваннями, такими як респіраторні.

Чи не медичні вироби здатні фільтрувати великі краплі, що виділяються при каші когось, хто знаходиться поряд. Але вони менш здатні фільтрувати крихітні частинки, які також потенційно переносять вірус, оскільки вони не щільно прилягають до обличчя. Такі маски використовують у харчовій промисловості, косметології, доставці та інших місцях, де не потрібен високий рівень захисту.

Рівень захисту

Медичні плісовані маски з еластичними гумками та дротом для закріплення та щільного прилягання бувають 3 рівнів захисту:

Фільтрування типу I фільтрує щонайменше 95 %. Блокує видихання більших респіраторних крапель.

Типу II фільтрує 98%, більш ефективно, ніж 1 тип запобігає попаданню в дихальні шляхи респіраторних крапель великого розміру.

Тип IIR фільтрація 98% забезпечує захист навколишніх від видиху великих респіраторних крапель і зовнішній захист від дрібних бризок.

Тобто хірургічні маски забезпечують базовий захист від великих крапель та бризок, які вважаються основним шляхом передачі інфекції, але не від дрібніших частинок. Їхня основна мета - захистити оточуючих.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.