Виявлено клітини, які живлять онкологію

Вчені заявили, що живлячи ракову клітину, можна досягти нових мутацій, які потім можуть бути розпізнані імунною системою.

Вчені з Лабораторії системної біології раку Сохейла Тавазої в Університеті Рокфеллера з'ясували, що аргінін є важливою поживною речовиною для ракових клітин. Про це пише PhysOrg.

"Це якби у вас був набір Lego, і ви намагалися побудувати химерну модель літака, і у вас закінчилися потрібні детальки. Єдиний спосіб, як і раніше, будувати літак - це якби ви змінили креслення таким чином, щоб вони не вимагали деталей, що бракують. На клітинному рівні аргінін відіграє роль у багатьох процесах, від утилізації відходів азоту до синтезу білка. Це також одна з небагатьох амінокислот, яка, як було показано, регулює реакцію імунних клітин на рак та інші види імунологічних тригерів", - зазначив лікар-вчений у онкологічному центрі в Піттсбурзі Денніс Сью.

За його словами, цей дефіцит пов'язаний із запаленими тканинами людей із хворобою Крона, виразковим колітом, запальним захворюванням кишечника або інфекцією певних бактерій. Тому, коли люди з цими захворюваннями не одержують лікування, у них підвищується ризик розвитку раку шлунка або товстої кишки.

"Ми думаємо, що деякі види раку розвиваються в умовах низького вмісту аргініну і несуть цю історію у своїй ДНК", - сказав лікар.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.