5 способів продовжити секс: ерекційні кільця й не тільки

5 способів продовжити секс: ерекційні кільця й не тільки

Жінкам найчастіше складніше досягти оргазму, їм потрібні більш тривалі попередні ласки та секс. Багато чоловіків навпаки стикаються із ситуацією передчасної еякуляції. Щоби набути балансу і вирішити ці проблеми, буває безліч способів продовження статевого акту.

Ми пропонуємо вам 5 перевірених методів, які дають можливість отримати максимум задоволення від тривалого сексу.

Ерекційні кільця

Зрозуміло, перше, що спадає на думку — це спеціальні ерекційні кільця https://kazanova.ua/ua/kolca-na-penis/. Ефективний та недорогий засіб ви можете придбати в будь-якому секс-шопі. Класичні кільця призначені для контролю відтоку крові. Завдяки тому, що вони зручно пережимають пеніс, ви отримуєте більш стійку і тривалу ерекцію.

Крім того, в інтимних магазинах є широкий асортимент інноваційних кілець для посилення ерекції. Задоволення обом партнерам принесуть рельєфні іграшки, а також кільця з вібрацією. Окремо варто згадати ерекційні кільця, оснащені стимулятором простати — така іграшка матиме максимальну ефективність для чоловіка.

Пролонгатори

Це спеціальні засоби, які покликані знизити чутливість головки пеніса й тим самим відстрочити настання оргазму. Деякі варіанти пролонгаторів також дають можливість посилити приплив крові, що посилює ерекцію.

Виробники випускають пролонгатори в різних форматах — крем, гель, спрей і навіть одноразові пролонгувальні серветки, які можна завжди носити із собою.

Мастурбація

Часто буває так, що ви довго не бачилися з партнеркою, тому на момент зустрічі накопичується суттєва напруга. У такому разі вам допоможе регулярна мастурбація, яка врівноважуватиме ваше бажання.

Крім того, під час мастурбації ви зможете спокійно оцінити відгук свого організму, з’ясувати, як відчувається пік перед розрядкою. Це дасть вам змогу навчитися контролювати свої відчуття.

Не забувайте, що мастурбація принесе значно більше задоволення під час використання спеціальних секс-іграшок.

Тренування

Усім відомі вправи Кегеля можуть бути корисними не лише для жінок, а і для чоловіків. І якщо жінка з допомогою регулярних тренувань зможе розвинути свою чутливість і швидше досягатиме оргазму, чоловік отримає більш стійку ерекцію і зможе ефективніше контролювати себе.

Тренувати варто лобково-копчиковий м’яз — відчути його напругу ви зможете, якщо спробуєте затримати сечовипускання. Надалі тренування можна проводити без відвідування туалету.

Експериментуйте

Приділяйте достатньо часу прелюдіям, щоби жінка змогла повноцінно збудитись. Також радимо іноді змінювати пози або робити невеликі перерви, використовуючи цей час для спокійних пестощів або, навпаки, активної стимуляції клітора партнерки.

І, зрозуміло, головне правило — намагайтеся не нервувати і просто отримуйте задоволення від процесу. Впевненість у собі в поєднанні з переліченими вище методами творить дива.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.