Омега-3: для чого потрібні організму та які їх види існують

Омега-3: для чого потрібні організму та які їх види існують

Для здорової роботи організму людини потрібно давати необхідну кількість мікроелементів різного походження. Дещо виробляється організмом, дещо – ні.

Саме у другу групу входить Омега-3. Цей компонент можна отримати через жирну рибу, оливкову олію, та деякі інші продукти. Коли ми перший раз дізнаємось про властивості Омега-3, то стає зрозуміла важливість його впливу на організм. Це зниження ризику серцевих захворювань, вплив на роботу мозку, на шкіру, кістки, суглоби, на емоціональний стан. Заявлений вплив Омега-3 на організм відчувається, коли у раціоні є спеціальні капсули, а їх споживання є регулярним і систематизованим. Ми розповімо, як треба приймати капсули з Омега-3, і які є різновиди.

Особливості приймання Омега-3

Омега-3: для чого потрібні організму та які їх види існують

Дефіцит Омега-3 в організму ми помічаємо майже одразу. Стан людини погіршується в усіх напрямках. Це проблеми з процесами мислення, пам'яттю, у людини можуть загострюватись вже наявні проблеми з суглобами або з серцем. Навіть настрій та поведінка змінюються в гіршу сторону. Також є вплив на немовлят, яким особливо потрібно своєчасно отримувати необхідні корисні компоненти. Для чого потрібні Омега-3, вже зрозуміло, тому варто разом розібратись, коли краще приймати подібні добавки. Інструкція виглядає так:

  1. Курс складає приблизно 2-3 місяці.
  2. Приймати добавку краще під час їжі, але можна і після неї.
  3. Оптимальне дозування – вказується в інструкції або визначається лікарем.

Якщо є бажання регулярно споживати Омега-3, то варто зрозуміти їх головні відмінності.

Споживання Омега-3 через їжу та добавки

Споживання Омега-3 через їжу та добавки

Коли є потреба придбати вітамін Омега-3, то це зовсім не означає, що раціон не треба переглядати. Але не кожна їжа, де є подібні кислоти, однаково діє. Ти можеш отримати невелику кількість Омега-3 з лляного насіння. Проте саме це масло значно уповільнює всмоктування інших добавок. Перелік продуктів, що містять Омега-3, виглядає так, якщо розставити з найбільшої концентрації до найменшої:

  1. Морепродукти, такі як скумбрія, оселедець, лосось.
  2. Насіння льону та волоські горіхи.
  3. Бобові культури.
  4. Зернові культури, а саме паростки вівса та пшениці.

Є корисні овочі та фрукти, наприклад, шпинат, цвітна капуста, малина, полуниця. Проте необхідних компонентів там дуже мало. Дієту варто формувати так, щоб балансувати Омега-6. Даний компонент отримується в значно більших кількостях. Тому тут є формула один до двох або один до трьох в пропорціях Омега-3 до Омега-6. 

Добавка Омега-3 з тріски позитивно впливає на стан волосся, шкіри, на укріплення імунітету, на зір. А добавка з тунця здатна привести до норми обмін речовин, налагодити активність мозку та працездатність в цілому.

Кому не треба вживати Омега-3?

Тільки лікар може оцінити, чи користь Омега-3 є значною, чи треба тобі взагалі коректувати раціон та приймати цю добавку. Наприклад, протипоказаннями можуть бути: алергія на рибу, порушення згортання крові або жовчнокам'яна хвороба. Щодо діабету, то тут є теж питання – при прийманні риб'ячого жиру, де багато Омега-3, зростає ризик підвищення рівня цукру до критичних показників. 

Вочевидь, що при алергічній реакції на рибу не треба купляти подібні продукти. Для дітей також є рекомендації, щодо додавання у раціон риб'ячого жиру.  

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.