Покупка нового медичного обладнання: що потрібно знати управлінцям

Покупка нового медичного обладнання: що потрібно знати управлінцям

При купівлі медичного обладнання клініка несе великі матеріальні затрати. Щоб забезпечити відповідність отриманої техніки потребам фахівців та його довгий термін служби, необхідно врахувати деякі критерії.

Вибравши надійний магазин медичного обладнання, можна отримати професійного партнера, котрий допоможе у виборі, забезпечить технічну та інформаційну підтримку. Така співпраця значно полегшить процес придбання техніки, зробить його орієнтованим на конкретні потреби клініки та сприяти підвищенню якості обслуговування.

Критерії вибору медичного обладнання

Насамперед необхідно визначити, який тип медтехніки потрібний, врахувавши напрям діяльності своєї установи. Це можуть бути пристрої, котрі підтримують життєдіяльність організму, дозволяють контролювати стан пацієнта, проводити діагностику, фізіотерапевтичні чи хірургічні процедури, стерилізацію інструментів. Серед інших важливих аспектів вибору варто виокремити:

  • Відповідність стандартам якості. За допомогою такого обладнання можна проводити точну діагностику та ефективне лікування. Тому варто вибирати тільки сертифіковану техніку, котра має всі потрібні для свого використання дозволи.
  • Технічні характеристики та можливості. Це, наприклад, роздільна здатність, чутливість, швидкість сканування та інші важливі параметри, які можуть вплинути на точність та ефективність діагностики або лікування.
  • Ергономічність. Важливо, щоб обладнання було легким у використанні. Для цього воно має мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Вартість та обслуговування. Треба вибирати пропозиції з середньої цінової категорії. Надто дешеві варіанти можуть бути неякісними, а висока ціна не завжди виправдана. Важливо знайти баланс між вартістю та функціональністю техніки. При цьому легко скоротити вибір, відкинувши варіанти, котрі не відповідають виділеному бюджету. Потрібно також враховувати, скільки коштуватиме обслуговування обладнання.

Вибрана техніка має бути сумісною та легко інтегруватися з уже встановленими пристроями та ПЗ у клініці. Вона повинна доповнити оснащення та забезпечити покращення якості медичних послуг.

Як та де придбати медичне обладнання в Україні

Як уже зазначалося, для правильного вибору та ефективного подальшого використання медтехніки, потрібно заручитися підтримкою надійної компанії. Ознайомтеся на прикладі «Медігран» — відомого в Україні постачальника медичного обладнання, яким критеріям повинен відповідати магазин:

  • Широкий асортимент якісної продукції. Компанія пропонує техніку відомих брендів. У цьому випадку можна бути впевненому в надійності пристроїв.
  • Гарантійне та постгарантійне обслуговування. Клієнт отримує гарантію та всі необхідні реєстраційні документи. У сервісному центрі працюють сертифіковані фахівці. Вони їздять по всій Україні. Деякі з них пройшли підготовку на заводах компаній-виробників.
  • Логістичні послуги. Доставку обладнання з-за кордону та до місця призначення постачальник бере на себе, забезпечує його установку та налаштування. Клієнт отримує готову до експлуатації техніку.
  • Інформаційна підтримка. Якщо виникають питання, зв'язатися з менеджерами компанії можна в будь-який час, навіть у вихідні. Крім того, компанія пропонує навчання персоналу на обладнанні, що сприяє ефективному його використанню.

Вибравши постачальника, який надає такі переваги, можна забезпечити якісне та безперебійне функціонування обладнання, покращити рівень обслуговування та оптимізувати роботу медичного персоналу.

Джерело: сайт medigran.com 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.