Що потрібно зробити, коли в будинку з'явилось цуценя або кошеня

Поява в будинку нового маленького чотирилапого члена сім’ї завжди приносить багато радості й позитивних емоцій. Вся сім’я годинами бавиться з крихітною тваринкою. Можна забути про всі важливі справи, адже за іграми та веселощами малюка можна спостерігати безкінечно.

Проте, окрім радості й втіхи у ваш дім прийшла й велика відповідальність. Маленький домашній улюбленець не тільки веселий клубочок щастя, але й живий організм, який потребує якісного правильного догляду.

В цій статті ми підкажемо вам на що варто звернути увагу та що зробити, коли в будинку з'явилось цуценя або кошеня.

 1. Облаштуйте окреме місце
  Перш за все вам слід підготувати окреме місце для малюка. В цьому вам допоможе інтернет зоомагазин, в якому ви оберете всі необхідні товари для домашнього затишку: лежак, матрац, підстилку, плед, гамак тощо.
 2. Організуйте місце для туалету
  Подбайте про гігієнічні пелюшки та туалет для маленького улюбленця. Інтернет зоомагазин буде помічний для вас у цьому питанні.
 3. Вирішіть питання щодо годування
  Перед появою домашнього улюбленця варто подумати про те, який корм для тварин ви будете давати вихованцю. Також рекомендуємо вам обрати хороший інтернет зоомагазин заздалегідь, щоб бути готовим до появи нового друга у сім’ї.
  Пам’ятайте, що перший тиждень годувати тваринку краще тим кормом, який йому давав заводчик. Це допоможе малюку уникнути стресу. На новий корм, який фахово підбере вам ветеринар, переводити улюбленця потрібно поступово протягом наступного тижня.
 4. Подбайте про постійний доступ тварини до води
  Придбайте спеціальні доглядові товари для тварин, такі як: миска, питний фонтан, килимок під миску та автогодівниця чи автопоїлка.
  Не забувайте, що корм не повинен бути постійно на видноті. Годування має бути точне в певні години і строго дозоване. А ось вода повинна бути у вільному доступі, завжди свіжа й чиста.
 5. Інфекції й паразити та боротьба з ними
  Дуже важливі для малюка перші два тижні появи у вас вдома. За цей відтинок часу організм тваринки пристосовується до нових умов, звикає до нових родичів, припиняє тужити за мамою.
  Проте, ці два тижні здатні нести і небезпеку. Можуть проявитися інфекційні та паразитарні хвороби, якими малюк міг заразитися ще у заводчика. Такі захворювання називаються латентні, або приховані. Вони ніяк не проявляються, поки не виникають стресові фактори, які ослабляють імунітет маленького організму.
  Переважно, інфекції не несуть небезпеки для людей, а от паразити активно передаються від тварини до людини. Саме тому, коли у вашому домі появиться маленький улюбленець, варто дотримуватися особистої гігієни, не давати діткам цілувати малюка і самим на перших порах утримуватися від цього.
  Якщо ви таки виявите наявність паразитів у тварини – одразу зверніться до ветеринара та придбайте лікувальні препарати. Будь-який інтернет зоомагазин надасть вам перелік медикаментів, які є в наявності.
 6. Не забудьте про іграшки
  Як і маленькі діти, малюки щенята й котенята дуже полюбляють гратися. Подбайте про відповідні ігрові товари для котів й собак: м’ячики, м’які та розвиваючі іграшки, фрізбі та кільця, канати й перетяжки, плаваючі іграшки. Бувають гумові, каучукові, вінілові та латексні іграшки. Хороший інтернет зоомагазин проконсультує вас в тому, яка іграшка найкраще підійде вашій тварині по розміру, вазі тощо.
  Якщо у вас виникають запитання щодо годування, догляду чи лікування маленького улюбленця – одразу звертайтеся до спеціаліста ветеринара. Тільки кваліфікований лікар підкаже й допоможе вам вирішити вашу проблему.
  Також надзвичайно важливо знайти хороший інтернет магазин зоотоварів, в якому ви матимете змогу замовляти будь-які товари для собак чи котів відмінної якості по вигідній для вас ціні.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.