Російський блогер успішно «здав» ЗСУ базу бойовиків «П‘ятнашка» в Донецьку

Полум'яна подяка не змусила на себе чекати.

Кілька місяців розслідувачі проекту "Bihus.Info" натрапили на базу бригади «П'ятнашка» та передали дані про неї українським воїнам. Зокрема, журналістів зацікавили похорони трьох осіб, що відбулися 12 липня в «ДНР». На церемонії прощання виступили ватажок терористів «ДНР» Денис Пушилін та заступник глави адміністрації президента РФ Володимира Путіна Сергій Кірієнко.

Окупанти запевняли, що загиблі - «прості волонтери, які ніколи не тримали в руках зброю». Однак журналісти з'ясували, що ліквідовані - бойовики бригади «П'ятнашка», покровителем якої є Пушилін.

Журналісти проаналізували акаунти ліквідованих окупантів із «П'ятнашкі» у соціальних мережах, а згодом натрапили на відео Кукушкіна, який часто навідувався до терористів. Після ретельного аналізу розслідувачі дізналися про точні координати бази...

Усі дані про базу «П'ятнашки» розслідувачі передали ЗСУ, а ті розгромили лігво терористів Пушиліна, а також склади боєприпасів.

Батальйон «П'ятнашка» — незаконне збройне формування, сформоване переважно з абхазів, під час війни на сході України воювало серед російських бойовиків. Формування входить до складу 100-ї мотострілецької бригади ЗС РФ. Створено воно було у червні 2014 року.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.