У Слов'янську волонтер зробив безплатну свердловину з водою для всіх

Думка про автономне водопостачання з'явилася, коли у Слов'янську близько трьох тижнів не було води у кранах.

Андрій Іванцов — один із тих жителів Слов'янська, що вирішили не залишати рідне місто. Мало того, після початку повномасштабного російського вторгнення Андрій активно включився у надання гуманітарної допомоги тим, хто її вкрай потребує. Більше подробиць про волонтерські проєкти — у матеріалі «Новин Донбасу».

Один із головних волонтерських проєктів, яким займаються зараз Андрій із друзями — водяна свердловина. Її збудували у дворі багатоповерхового будинку. Думка про автономне водопостачання з'явилася, коли у Слов'янську близько трьох тижнів не було води у кранах.

«Знайшли людину, яка цим займається, — бурінням свердловин вручну. Ще дідівським методом пробиває жолоб. У мене були гроші. Не приховуватиму, ці кошти були відкладені на ремонт спортзалу. Я сплатив за цю всю роботу. Ми тут допомагали — хто скільки міг, хто як міг. І спільними зусиллями пробили першу свердловину. Потім її облагородили», — розповів волонтер.

Тепер воду можна отримати, просто натиснувши кнопку електронасоса, будь-коли, незалежно від центрального водопостачання. Воду може безплатно набирати будь-хто — чим користуються люди й з дому Андрія, і з сусідніх будинків. Попри те, що більша частина населення міста виїхала, все ж таки в будинках ще залишаються люди, які не збираються залишати своє житло навіть узимку. Хоча керівництво міста регулярно повідомляє про те, що ні газу, ні, відповідно, опалення у багатоповерхових будинках Слов'янська цього опалювального сезону не буде.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.