Російський пропагандон закликав топити та палити українських дітей

Глава МЗС України Дмитро Кулеба вже закликав заборонити у всьому світі російський пропагандистський телеканал Russia Today.

Російський пропагандист Антон Красовський закликав топити українських дітей у річці за одну лише згадку про російську окупацію України. Ці та низку інших екстремістських ідей він висловив в ефірі державного каната RT у розмові з російським письменником-фантастом Сергієм Лук'яненком.

Письменник, відомий своєю українофобською позицією, розповів сумнівну щодо достовірності історію про те, що 1980 року в Україні російськомовні діти, включаючи дітей радянських офіцерів, заявляли, що Росія окупувала Україну.

У відповідь на це Красовський заявив, що таких дітей за одну лише згадку про російську окупацію України треба топити в річці. "Прям топити таких треба було. Топити, топити в Тисі! Це наш метод: сказав, що москалі окупували і одразу кидаєш у річку з бурхливою течією", - із садистською насолодою описав він свої мрії. На цьому фашуючий пропагандист не заспокоївся. Красовський запропонував спалювати дітей, які не люблять Росії "у кожній смерековій хаті" в Карпатах.

РЕАКЦІЯ

Глава МЗС України Дмитро Кулеба закликав заборонити у всьому світі російський пропагандистський телеканал Russia Today через заяву директора телеканалу Антона Кузнєцова-Красовського вбивати українських дітей.

"Уряди, які ще не заборонили RT, повинні переглянути цей уривок. Це те, на чиєму боці ви стоїте, якщо дозволяєте RT працювати у ваших країнах. Агресивне розпалювання геноциду (за це судитимемо цю людину), яка не має нічого спільного зі свободою слова. Заборонити RT у всьому світі!" - написав Кулеба у соцмережах.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.