У Росії провели показову акцію для залякування мобілізованих

Такі показові дії є важливим маркером реального стану в армії РФ з призваними за частковою мобілізацією.

Ситуація з призваними до армії РФ за частковою мобілізацією, "чмобіків", змусила командування залучати показові покарання. Про це говорить зняте в одній з військових частин відео, на якому на камеру були затримані двоє росіян.

На відео зі строю солдатів на плацу по черзі викликають двох військових, до них підходить слідчий та каже, що 16 листопада проти них порушили кримінальну справу за частиною 2.1 статті 332 КК РФ (невиконання наказу).

Потім конвой із нашивками на рукавах Військова поліція грубо затримує солдатів. Їх обшукують, одягають наручники та саджають у поліцейську машину.

У пабликах пишуть, що на відео мобілізовані, а подія сталася у Бєлгородській області. Також повідомляється, що військових затримали за відмову їхати на війну до України. Солдатам загрожує до 3 років ув'язнення. За словами адвоката Максима Гребенюка, затримувати військових на території військової частини не було потреби. Він вважає, що затримання провели "демонстративно для науки іншим".

В Телеграм-канале "Оперативний ЗСУ" прокоментували деталі цього дійства 20 листопада.

Зазначається, що на відео можна побачити, як погано єкіпіровані ці російські "чмобіки".

"На відео показове затримання чмобіків, які відмовляються йти на фарш в Україну.

Зверніть увагу на бомжацький вигляд чмонь і на екіпірування "поліцейських". Все як у "дідов". Діди з палками в атаку, а позаду вгодовані нквдешники у новеньких чоботях і шинелях з кулеметами. Павтарілі?", - іронізують у повідомленні.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.