З полону звільнили ще 101 українця

Життя кожного українця – найвища цінність.

Сьогодні, 16 лютого, відбувся черговий обмін полоненими між Україною та Росією. СБУ опублікувало відео повернення додому 100 українських захисників та одного цивільного.

Про це повідомляє  Служба безпеки України у Telegram.

ҐЗазначається, що обмін полоненими - це результат роботи Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених, який виконав рішення Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

"Життя кожного українця - найвища цінність! Працюємо над тим, аби виконати доручення президента і повернути з полону кожного українця", - йдеться у повідомленні.

***

Сьогодні, 16 лютого, із російського полону повернувся перший заступник міського голови Енергодара Запорізької області Іван Самойдюк. Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов.

"Є така довгоочікувана звістка завдовжки 333 нескінченні дні - з полону звільнений перший заступник міського голови Іван Самойдюк! Іван Ігнатович потрапив у полон ще 19 березня. Весь цей час він перебував у неволі під постійним моральним і фізичним тиском. Але треба знати силу духу, стійкість та відданість Україні цієї мужньої людини, щоб розуміти: таких як вона - не зламати!" - зазначив Орлов і подякував усім причетним до звільнення полонених.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.