Білоруський дрон кілька разів сідав на літак А-50 у Мачулищах

Організатори атаки на А-50 протягом двох тижнів безперешкодно вели розвідку на аеродромі за допомогою дронів.

Громадська організація колишніх білоруських силовиків ByPol оприлюднила у четвер, 2 березня, у Telegram відео розвідувального польоту, під час якого запущений білоруськими партизанами безпілотник сідає на антену російського літака-розвідника А-50 на аеродромі у Мачулищах.

Організатори атаки на А-50 зазначили, що протягом двох тижнів безперешкодно вели розвідку на аеродромі у Мачулищах за допомогою дронів цивільного призначення, куплених у магазині.

У ByPol заявили, звичайний дрон залітав на територію, що охороняється, підлітав до літака-розвідника А-50 і навіть сідав на його радіолокаційну станцію.

В організації дивуються, що на такі дії ніяк не зреагували ППО і засоби антидронової боротьби, на розробку та виробництво яких було витрачено десятки мільйонів рублів з держбюджету.

"А чи доповідалась інформація про ці інциденти самопризначеному правителю? Звичайно ж, ні", – зазначили білоруси.

Нагадаємо, 26 лютого російський літак дальнього радіолокаційного виявлення та направлення А-50 зазнав пошкоджень внаслідок атаки безпілотників на авіабазі у Мачулищах. За даними ЗМІ, до диверсії причетні білоруські партизани.

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.