7 українських бійців взяли в полон 22 російських найманців

Полонені належать до так званої "ПВК "Шторм".

Українські військові на Донеччині знищили колону бронетехніки ворога і взяли в полон взвод найманців. Про це 22 травня повідомив командир підрозділу "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр".

"Готова приймати бій 59-та бригада, "кріпить" 55-та окрема артилерійська бригада, виявлення і супровід ворога з метою коригування здійснює ударна рота БПЛА 59-ї бригади "Птахи Мадяра", - повідомив боєць.

Він повідомив, що в районі Пісків Донецької області українські воїни майже повністю знищили колону росіян із танка, двох ББМ "Тигр" і двох БМД. Піти, "виблискуючи п'ятами", вдалося тільки танку. Однак важливіше те, що наші воїни змогли відбити атаку й узяти в полон 22 ворожих штурмовики.

Усі полонені належать до так званої "ПВК "Шторм", яка підпорядковується російському військовому керівництву. Весь процес здачі окупантів у полон показаний на відео. У полон же їх узяли всього сім воїнів 59-ї бригади.

"Мадяр" також наголосив, що всі росіяни потрапили в полон згідно з усіма нормами міжнародного права і не постраждали - надалі їх евакуювали з поля бою.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.