Волонтерки та військовослужбовиці ЗСУ знялися для календаря на 2024 рік від Playboy

Сміливий проект від відомого журналу.

Журнал "Playboy Україна" присвятив благодійний календар на 2024 рік українським жінкам, які нині служать у ЗСУ, а також військовим волонтеркам і бойовим медикам.

Ініціатором проекту стала відома волонтерка, член Громадської антикорупційної ради при Міноборони Дана Ярова. Як розповіла вона у Facebook, коли головний редактор видання Влад Іваненко запросив її стати обличчям свіжої обкладинки, вона погодилася за умови, що цей проект "покаже світові незламність українських жінок".

002

"Це була несподівана пропозиція, яку я отримала 4 місяці тому. Пропозиція знятись на обкладинку Playboy Ukraine Я відмовилась. Потім подумала, що якщо правильно розставити акценти, це буде проєкт для всього світу про незламність українських жінок. Я запропонувала запросити дівчат, які служать в ЗСУ, дівчат, які були в полоні, військових медиків, волонтерок. Окрім журналу, запропонувала зробити ще й календар на 2024 рік", - розповіла Ярова.

003

004

Мета проекту – благодійна, всі виручені від календаря та журналу кошти підуть на потреби ЗСУ.

006

007

У журналі будуть розказані історії та життєвий шлях кожної з учасниць: Алли Мартинюк, Орести Бріт, Ольги Севрук, Олесі Котлярової, Вікторії Резнікової, Олесі Мельниченко, Наталії Костанди, Катерини Мирончук, Юлії Скрипюк та інших сильних українських жінок.

008

009

"Цей проект – виклик! Як червона помада під час Другої світової війни. Виклик війні, виклик противнику і навіть самим собі. Виклик вийти за межі. І нагадати нам усім, що жінка – провідник життя на землі. І жінка завжди залишається жінкою! Попри війну, попри обстріли, попри зруйнованих будинків та доль, попри величезні кладовища загиблих, попри ненароджених дітей. Попри все", - зазначила авторка проекту.

010

011

012

"І ще, я розумію, який хейт зараз почнеться. Але все, що б вам про мене не говорили, все правда - я навіть гірша. І ще, якщо я в 45 років після народження трьох дітей змогла знятися для PLAYBOY, то і ви зможете все!", - додала Дана Ярова.

013

Джерело: "Апостроф"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.