Чеський журнал залучив штучний інтелект для розробки нової форми для спортсменів з росії та білорусі

Результат вражає.

Чеський журнал Reflex опублікував фотогалерею із зображеннями нової форми для російських та білоруських спортсменів, яким МОК дозволив брати участь в Олімпіаді наступного року. Вони зможуть виступити під нейтральними прапорами.

002

003

004

"У той час як російські військові, очолювані військовим злочинцем Володимиром путіним, все ще вбивають мирних жителів в Україні, викрадають українських жінок, ґвалтують і катують усіх, хто потрапляє до їхніх рук, Міжнародний олімпійський комітет вважав, що було б чудовою ідеєю відправити російських та білоруських спортсменів на Олімпіаді в Парижі під нейтральним прапором, - йдеться у повідомленні. - Ми «аплодуємо» та схвалюємо це рішення за умови, що спортсмени носитимуть колекцію, яку ми для них згенерували за допомогою штучного інтелекту Midjourney".

005

006

007

008

"Путін використовує спортсменів для пропаганди свого терористичного режиму, коли тільки може, - пише журнал. - Найкращі спортсмени допомагають йому пропагувати і виправдовувати криваву війну в усьому світі. Чи це тенісисти на міжнародних турнірах, хокеїсти НХЛ, фігуристи, важкоатлети, фехтувальники інші.... Не завадить нагадати, що сотні українців не можуть поїхати на Олімпійські ігри просто тому, що росіяни вбили їх у своїх будинках..."

009

010

011

012

013

014 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.