Karlikova Architects - найкраща студія дизайну інтер'єру у Києві (скандинавський стиль, лофт, мінімалізм)

Зараз повно реклами різних дизайн студій, які заманюють клієнта різними девізами. Але от питання: наскільки вони професійні?

Для початку, бажано ознайомитися з портфоліо. Студія дизайну інтер'єру Karlikova Architects (Київ) має якісне портфоліо, до того ж фахівці завжди готові приступити до розробки вашого проекту з нуля, а простіше кажучи «під ключ». Ми працюємо для вас і виконуємо повний обсяг робіт, починаючи від створення ідеї і закінчуючи втіленням її у життя. Створюючи дизайн квартири або будинку, ми використовуємо індивідуальний підхід, враховуючи побажання замовника.

Неймовірне портфоліо готових робіт дизайнера інтер'єру Ірини Карликової

Ознайомившись з нашими роботами на сайті, ви побачите, що у нас достатньо досвіду, щоб втілити неймовірніші рішення у життя. У нас досить успішних проектів, щоб з упевненістю сказати, що ми найкраща студія дизайну та інтер'єру в Києві. Нам довіряють, коли замовляють різні стильові рішення.
Серед реалізованих проектів, є виконані в скандинавському стилі, стилі мінімалізм (дивіться приклад) і лофт, де фахівцями дотримані всі правила і особливості дизайнерських рішень. Матеріали, меблі, елементи декору підібрані з особливою педантичністю і дотриманням особливостей. Наша студія працює багато років з перевіреними постачальниками, якість матеріалів не викликає сумніву.

Чому вам варто замовити дизайн інтер'єру квартири, приватного будинку, офісу чи ресторану в студії дизайну Karlikovа Architects?

Плюси роботи зі студією Karlikovа Architects:

  • Гарантія якості;
  • Задоволені клієнти;
  • Можливість вибрати як готові проекти, так і індивідуальні;
  • Враховуємо побажання клієнтів. Обравши нас, ви можете бути впевнені, що все буде зроблено на найвищому рівні, в обумовлені терміни і з якісними матеріалами.
  • Кваліфіковані співробітники.

У нас є досвід роботи з плануванням приміщень, ми використовуємо різні ідеї при проектуванні. В нашій команді працюють професіонали.

Часто у замовників катастрофічно не вистачає часу. Ми готові взятися за будь-які проекти, врахувати ваші побажання і коригування. Надати вам саме те, що ви хочете бачити.

Створені нами інтер'єри мають свою родзинку і індивідуалізм, вони лаконічні, функціональні і продумані. Ми постійно розвиваємося, тому будемо раді бачити вас серед наших клієнтів.

Замовте скандинавський дизайн інтер'єру на сайті www.karlikova.com.ua у одного з кращих дизайнерів Києва - Ірини Карликової, яка розробить вам ексклюзивний дизайн вашої квартири, будинку або офісу в стилі лофт, мінімалізм або скандинавський стиль. Приклади робіт студії дизайну ви зможете побачити на сайті дизайнера karlikova.com.ua.

* на правах рекламы

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.