Режисер «Аватара» розповів подробиці про сиквел

Прем'єра фільму "Аватар: Шлях води" у кінотеатрах запланована на 16 грудня. Він триватиме більш як три години.

Канадський режисер Джеймс Кемерон розповів деякі подробиці про новий сиквел фільму Аватар: Шлях води. Про це пише Games Radar.

За його словами, сиквел знімали так довго, бо мали намір наголосити на емоційній складовій. Автори прагнули розкрити характери персонажів.

У сюжеті йтиметься про Джейка Саллі (Сем Вортінгтон) і Нейтірі (Зої Салдана). У них народилося п'ятеро дітей. Джейк залишив своє немічне тіло і за допомогою магії планети Пандора назавжди переселив свою свідомість у тіло аватара.

"Наша мета полягала у тому, щоб розповісти надзвичайно переконливу й емоційну історію", – розповів Кемерон.

"Навіть скажу таке, що у новому фільмі наголос робиться більше на персонажах, якнайбільше на оповіді, щонайбільше на стосунках, і найбільше – на емоціях. Часу на стосунки й емоції у першому фільмі ми не витрачали стільки, як у другому. І це довший фільм, тому що у ньому більше персонажів, характери яких потрібно було розкрити... Люди, коли подивляться трейлер, кажуть: "Отакенька сімейна історія з Діснея? Вона така миленька!" – Так от, це не отакенька сімейна історія. Це сімейна історія подібна до сімейної історії, яка була у Клані Сопрано", – додав він.

Також відомо, що у сиквелі буде більше драматичної колізії.

"Основні зйомки завершені. Випуск кінокартини заплановано на 20 грудня 2024 року. Наступні сиквели планується випустити у грудні 2026 року та грудні 2028 року", – зазначив режисер.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.