Журналістки 5 каналу оголилися для підтримки ЗСУ

Календарі вже продають на аукціонах.

Українські журналістки 5 каналу знялися для благодійного календаря нюдсів "Без цензури"Так вони хочуть допомогти ЗСУ – зібрати мільйон гривень для купівлі рацій. 

У фотосесії взяли участь 12 представниць телеканалу. Для зйомки використовували понад 20 елементів військового спорядження: зброя, кікімора, тактичне взуття та інше.

"Є у мене дружбан у морській піхоті, я не говоритиму, хто... Не секрет, що військові дуже люблять нюдси, і дуже просять. І ось дружбан мій каже: "Може, у тебе є там подружки або ще хтось, ну дуже хочеться щось гарне бачити". Очі вимагають щось прекрасне бачити, бо постійно одне й те ж - розбиті будинки, війна", - розповіла оператор каналу Ганка Кудрявцева, яка подала цю ідею.

kalen3

У той же час, громадські організації та медійники виступили з колективною заявою, в якій засудили витівку журналісток і назвали її "повною дискримінаційних та сексистських наративів".

"Це нівелює роботу, яку роблять медіа та громадянське суспільство для того, щоб жінок в Україні, у тому числі військовослужбовців, не сприймали як сексуальний об'єкт. Жінки-військові часто стикаються із сексизмом та сексуальним насильством і змушені боротися з цими явищами. Ми вважаємо, що збирати гроші на потреби захисників України потрібно у спосіб, який не передбачає просування дискримінаційних та сексистських наративів щодо жінок", - сказано в заяві.

У зверненні заявлено прохання до уповноваженого з питань гендерної політики, омбудсмена з прав людини та Комісію з журналістської етики оцінити законність та етичність дій 5 каналу.

kalen2

Шеф-редакторка «5 каналу» Ірина Герасимова у коментарі "Громадському" заявила: «Автори таких заяв теж доклалися до нашого проєкту. Ми дякуємо за піар і сподіваємося, що вони (автори — ред.) направлять свої сили на дієві волонтерські збори коштів для ЗСУ».

Вона зазначила, що у команди каналу тепер додалося упевненості, що їм вдасться зібрати мільйон гривень.

«Дуже цінна підтримка військових, які нам писали і публічно, і приватно. Ми тепер знаємо, що календарі на передовій чекають не менше, ніж рації, на які ми збираємо кошти. Нам вже почали донатити на цей збір, хоча навіть оголошення продажу календарів ще не було», — додала Герасимова. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.