Пошуковик Яндекс блокує образи путіна та захищає «Z»

Зокрема, фото президента РФ не будуть показуватися при введенні слів і фраз "пі*дабол", "х*йло", "бункерний дід", "головний злодій" та "го*дон всієї Русі".

Після витоку вихідного коду російського пошукового сервісу Яндекс, підтвердженого компанією, було опубліковано архіви з запитами, які пошуковик цензурує, повідомляє "Медуза". Серед них – запити про російського диктатора Володимира Путіна, а також слова і символи, повʼязані з вторгненням РФ до України.

Внутрішній сервіс Яндексу з виправлення зображень прибирає порнографічні фото та відео, а також світлини Путіна. Його пошуковик не видає за такими запитами, як: "плешивый", "хуйло", "бункерный дед", "как выглядят педофилы", "когда он сдохнет",
"странное создание машет рукой" тощо.

На букву Z, яка стала символом вторгнення Росії, не видаються фото символіки нацистської Німеччини, те саме стосується запитів "символ z" чи "z спецоперация логотип". Для цього Яндекс додає до запиту слова, що відсіюють картинки, повʼязані з нацизмом:

символ z * patch -luftwaffe -знак -люфтваффе -emblems -немецкий -german -президент -германский -славянский -army -рейх -вермахт -symboly -нацисты -германия -ss -hitler -nazi -сша -us -germany -сс -postimages -калмыкия -крест -членский -гитлерюгенд -message -ww2 -symbol -фон.

z спецоперация логотип * patch -азов -spartan -япония -всу -одесса -спецуха -blackwood -спецназ -фарм -сша -ссо -warface -csgo.

У заборонений список для використання у "капчі" (графічний тест для роботи) внесені слова "пиндосы!", "смерть", "смертью", google, "львов" та "сдаться".

ya2

"Гугл" на частину цих пошукових запитів реагує адекватно і видає зображення самеп путіна.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.