Зірка «Гри престолів» виставив на аукціон «Prozorro.Продажі» свою статуетку. Гроші підуть на ЗСУ

Актор розповів, що таким вчинком хоче підтримати Україну в її боротьбі за незалежність. 

Ірландський актор Джек Ґлісон виставив на аукціон «Prozorro.Продажі» статуетку короля Джоффрі Баратеона, якого він зіграв у серіалі «Гра престолів». Гроші підуть на тепловізор для ЗСУ.

Про це повідомляє «Prozorro.Продажі».

Сам актор розповів, що таким вчинком хоче підтримати Україну в її боротьбі за незалежність. «Незабаром я приїду до вас на кілька днів, а зараз, підтримуючи ініціативу українських колег, я хочу виставити на аукціон статуетку, виготовлену одним художником у Лос-Анджелесі», — зазначив Ґлісон.

Переможцю аукціону актор обіцяє підписати та особисто передати статуетку в Києві 16 лютого. Також можна попросити її вислати поштою.

Гроші з продажу статуетки підуть на придбання тепловізора для 5 окремого штурмового полку ЗСУ. Аукціон відбудеться 15 лютого о 12:15. Стартова ціна — 10 тисяч гривень.

gra2

Актор «Дикого театру» Андрій Клименко раніше розповідав, що Ґлісон разом з друзями везе в Україну пікап, придбаний для ЗСУ британськими волонтерами. В Україні він планує зустрітися із військовими, школярами та акторами, зокрема відвідає один із заходів благодійної організації ACT LOTS, де англомовні українські актори будуть працювати над сценою з «Гри престолів».

Джерело: "Громадське"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.