Страхування Блекджеку – Чи Варте Воно Того?

Незалежно від того, наскільки вам пощастило, гра в блекджек супроводжується неминучими програшами.

Незалежно від того, граєте ви онлайн на сайті Ви бет казино чи особисто, дилер, який починає з відкритого туза, може здатися катастрофічним.

Але чи приймаєте ви запропоновану вам страхову ставку на блекджек, чи залишаєтеся на початковій ставці?

Страхування блекджеку: безпечна гра чи ні

strah2

Страхова ставка є привабливою пропозицією для багатьох нових гравців у блекджек. Страхова ставка може становити до половини вартості вашої ставки за основним столом і виплачується 2 до 1. Отже, якщо ваша початкова ставка становила 935 гривень, а у дилера є відкритий туз, ви можете зробити страхову ставку 470 гривень. Якщо дилер має 10 обличчям вниз, ви програєте свою ставку в розмірі 935 гривень за основним столом, але виграєте 935 гривень на страховці та, таким чином, станете беззбитковим.

Страхування гри в блекджек рекламується як безпечний вибір, і дилери часто навіть радять гравцям, які мають блекджек, взяти страховку, щоб закріпити гроші. У звичайній роздачі, якщо і дилер, і гравець мають блекджек, вони мають нічию, і, таким чином, гроші не змінюють руку; але натомість ви можете виграти на страховці та отримати прибуток, ніби ваша рука була оплачена 1 до 1.

Що говорить математика

strah3

Проблема зі страхуванням у блекджек полягає в тому, що це математично не обґрунтовано. Як і всі ставки, це працює на основі ймовірності – це приблизно 1 із 3 шансів, що дилер має карту з 10 номіналом, щоб завершити свій блекджек, тому страховка виплачується у співвідношенні 2 до 1. Виграш у роздачі, навпаки, зазвичай виплачується 3 до 2.

Але ймовірність того, що дилер має природний блекджек, дорівнює 4 до 13, оскільки є 4 карти по 10 номіналів (10, валет, дама, король) і 9 карт без 10. Як коефіцієнт, це 9:4, або 30,8 відсотка. Для того, щоб страхування на блекджек було гарною ставкою, вам потрібен 33,3-відсотковий шанс або більше, щоб дилер мав природний блекджек, але це не так.

У середньому, якби ви зробили 130 страхових ставок по 470 гривень, ви б виграли 40 з них і програли 90. Це дає вам загальний виграш 37450 гривень (935 гривень прибутку, помножених на 40 виграшів), а загальні втрати становитимуть 42130 гривень (програш 470 гривень). помножити на 90 втрат), що ставить вас у мінус.

У більшості випадків брати страхові ставки є поганою ідеєю, оскільки це трохи більше шансів втратити ваші гроші. Натомість зосередьтеся на тому, щоб якнайкраще зіграти з наявними картами. І якщо у дилера є природний блекджек, це все є частиною гри. Сподіваємось, ви незабаром його також отримаєте!

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.