Посольство США в РФ закликало американців негайно залишити росію

Громадянам США варто скористатися сухопутними машрутами.

Посольство США у росії закликало американських громадян негайно залишити територію Російської Федерації. Про це повідомляється на сайті посольства США в РФ 28 вересня.

"Громадяни США повинні відмовитися від поїздок до росії, а ті, хто проживає або подорожує зараз в росії, повинні негайно залишити країну, поки залишаються обмежені можливості для виїзду на приватній основі", - йдеться в повідомленні посольства.

Як зазначається, після того, як російський уряд оголосив мобілізацію для війни в Україні, російська сторона може відмовити у визнанні громадянства США особам з подвійним громадянством, відмовити їм у доступі до консульської допомоги США, перешкодити їх виїзду з росії та закликати осіб з подвійним громадянством на військову службу. 

У посольстві також наголосили, що варіанти комерційних рейсів до РФ наразі вкрай обмежені та часто недоступні у короткі терміни. Тому громадянам США варто скористатися сухопутними машрутами.

"Посольство США має серйозні обмеження у своїх можливостях щодо надання допомоги громадянам США, і умови, включаючи транспортні можливості, можуть раптово стати ще більш обмеженими", - наголосили у дипвідомстві.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.